Odplamiacz do dywanów i ubrań, wspaniałe rozwiązanie.

Odplamiacz do dywanów to środek, który reaguje na duże zabrudzenia w większym stopniu, niż środek piorący do dywanów. Odplamiacz to preparat, który reaguje bezpośrednio na plamy, on jest bardziej skoncentrowany, ma większy i bogatszy skład. Jego zadaniem jest usunięcie plam z kawy, herbaty, wina, oraz różnych innych pojawiających się przebarwień na dywanie.

Preparat może być w butelce z dozownikiem lub też bez dozownika. Jednak dozownik to wspaniałe rozwiązanie, które umożliwia naniesienie środka bezpośrednio w miejsce zabrudzone, a zastosowanie preparatu bezpośrednio z butli, będzie mniej korzystne.

Natomiast odplamiacz do ubrań to nic innego jak preparat, który ma za zadanie usunięcie najbardziej uciążliwych plam, które nie sposób wybawić nawet przy 90 stopniach. Proszki nie zawsze dają radę takim trudnym plamom z marchewki, wina, czy też kawy. Nawet gdy wykonamy kilka razy pranie na tych samych plamach to one i tak zostają. Dlatego warto sięgnąć po mocniejsze preparaty, jak odplamiacze do ubrań białych i kolorowych.

Author: skorekmeble.pl