Szkło Lacobel – zastosowanie

Szkło Lacobel to idealna propozycja do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. Jego zastosowanie jest dość szerokie, ponieważ idealnie dopełnia wystrój łazienki, kuchni lub salonu jako część mebli. Szkło Lacobel zyskało na popularności, ponieważ stało się bardzo uniwersalne. Może posiadać jednolitą barwę lub wzory, wszystko zgodne z wytycznymi klienta. Jego duża wytrzymałość jest również dużym atutem w porównaniu do innych rozwiązań.

Szkło Lacobel Kraków to gładka i wytrzymała tafla szkła, która powstaje dzięki technologi float. W produkcji wykorzystuje się dwie tafle szkła oraz dwie warstwy folii, a następnie te warstwy zostają sklejone, aby uzyskać wytrzymały materiał. Szkło Lacobel jest bardzo łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Wszelkie zanieczyszczenia, które powstają na przykład podczas gotowania, mogą zostać bardzo łatwo usunięte.

Lacobel Kraków może różnić się kolorem, wzorami oraz grubością samej tafli szkła. Produkty występują również w różnym kształcie oraz wielkości, a także mogą być ze sobą łączone. Wybierając szkło Lacobel do kuchni lub miejsc, gdzie występuje podwyższona temperatura lub występują przeciążenia wagowe, warto sprawdzić jaka grubość tworzywa będzie najlepsza. Możemy wyróżnić szkła o grubości.

  • 4 mm – najlepiej sprawdzi się jako ozdoba pomiędzy szafkami dolnymi i górnymi w kuchni, ale należy uważać na temperaturę, jaka panuje w kuchni, ponieważ przy tej grubości, szkło może źle znosić niskie i wysokie temperatury,
  • 6 mm – dobrze sprawdzi się jako ozdobna ściana w kuchni lub jako element mebli. Materiał o grubości 6 mm jest w stanie poradzić sobie z większym ciężarem,
  • 8 mm i więcej – to model o największej wytrzymałości i powinien zostać zamontowany w najtrudniejszych miejscach.

Szkło Lacobel Kraków idealnie komponuje się do mieszkań i domów w stylu nowoczesnym, ale i klasycznym. Swoją uniwersalnością i wytrzymałością zachwyca coraz większe grono klientów, dlatego podczas projektowania nowego wnętrza zastanów się, w jaki sposób możesz wykorzystać ten doskonały materiał.

Author: skorekmeble.pl