Z miłości do nieruchomości

Japonia to kraj na tyle nowoczesny, wręcz modernistyczny w każdym celu, że chyba nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie niczego nowoczesnego, nazwijmy to wręcz dziwactwem, czego w tym kraju by już nie wymyślono i nie wprowadzono w życie.

Nieco podobnie jest i w Chinach, ale może na nieco innych warunkach… W Japonii chociażby od lat nie dziwi już nikogo wzięcie ślubu z samym sobą, jest to oczywisty, intratny biznes, więc prognozuje się, że następnym trendem na rynku będzie ślub pod znakiem kredyt hipoteczny.

Co to znaczy?

To znaczy, że ludzie, z uwagi także na trudną sytuację ekonomiczną, będą wiązali się w pary tylko po to, by jakoś rozpocząć dorosłe życie, oderwać się od rodziców, gdzieś osiąść, mieć szansę na zdobycie i utrzymanie czegoś swojego, choćby dzielonego, jak mieszkanie, od tego właśnie jest kredyt. Hipoteczny to ten z rodzajów zobowiązań, o który trzeba się naprawdę postarać. A i to czasami nie wystarczy! Dlatego nie dziwić musi aż tak fakt, że młodzi są w stanie postawić swoje marzenia o miłości za marzeniami o czymś takim jak kredyt, hipoteczny, oczywiście…

Author: skorekmeble.pl